Yağlı Boya

Yağlıboya ile yepyeni bir dünyaya adım atmayı hayal edebiliyor musunuz? Otuz yıl boyunca kendini yalnızca resme adamış ve doğanın mistisizminden ilham alarak kendi stilini geliştirmiş bir ressamdan bu tekniğin sunduğu fırsatları siz de deneyimleyebilirsiniz.

Bu kurs, bir yağlıboya ressamı olmak için bilmeniz gereken her şeyi kapsayacaktır; yağlıboya kullanarak resim yapmanın temellerini, başlangıçtan ileri seviyeye kadar herkese öğretmek için tasarlanmıştır. Baştan sona bir resim yaratmanın tüm detaylarını  aşama aşama öğreneceksiniz. Renklerin nasıl karıştırılacağını,  boya oranlarını,  bir temayı oluştururken fırça darbelerinin hangi yönde uygulanacağını… Ayrıca malzeme ve boya seçimi, fırça bakımı, kompozisyon konusu seçimi, kanvasın hazırlanması, renklerin hangi sırayla uygulanacağı, rötuşleme ve son dokunuşlarla resmi tamamlama konularına da yer vereceğiz.

Bu kursun projesi nedir? Kimler için ? Nelere ihtiyacınız var ?

Tema seçimini nasıl belirleyeceğinizi ve kompozisyon oluşturacağınızı, bir resmi baştan sona tamamlamak için basit, tekrarlanabilir bir süreci nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Bir sanatçı olarak becerilerinizin muhtemelen sürekli olarak gelişmesi gerekecek; bu her sanatçı için geçerli bir şey. Ancak resimleri nasıl planlayacağınızı ve uygulayacağınızı,  malzemeleri nasıl kullanacağınızı bilmek artık sorun olmayacak

Daha önce hiç yağlıboya yapmamış yeni başlayanlar, yağlıboyayı deneyen ancak malzeme kullanımı konusunda tereddütleri  olanlar, yağlıboya yapmak isteyen ancak bulunduğu düzeyi yetersiz gören ve daha büyük bir başarıya ulaşmak isteyenler, becerilerini bir hobinin ötesine taşımak isteyenler

Önceden çizim ve boyama konusunda bilginiz varsa bu faydalı olacaktır. Gerekli malzemeler şunlardır: Yağlı boyalar, palet, palet bıçağı, tuval, tuval astarı, şövale, fırçalar ve cetvel. Ayrıca kursun başında size ayrıntılı bir liste sunacağız.

İletişim

  • Nilüfer Şube
  • 0224 000 00 00
  • info@ankasanatevi.com
Choose Demos Submit a Ticket Purchase Theme

Pre-Built Demos Collection

Consultio comes with a beautiful collection of modern, easily importable, and highly customizable demo layouts. Any of which can be installed via one click.

Cryptocurrency
Business Construction
Business Coach
Consulting
Immigration
Finance 2
Corporate 1
Corporate 2
Corporate 3
Consulting
Business 1
Business 2
Business 3
IT Solution
Tax Consulting
Human Resource
Life Coach
Marketing
Insurance
Finance RTL
Marketing
Consulting
Consulting
X
Ara
Nilüfer
Yol Tarifi
Osmangazi
Yol Tarifi
Canlı Destek