Güzel Sanatlar Hazırlık

Resim kursu eğitimlerinde öğrenecekleriniz ve kazanımlarınız bunlarla sınırlı değil! Kişiye özel resim kursu eğitimlerimiz de mevcuttur. Dilerseniz, birlikte belirleyeceğimiz ders saatlerinde – kişiye özel resim kursu – programından yararlanarak eğitim alabilir ve siz de bu eğitimlerle Mimar Sinan Gsf, Marmara Gsf ‘ yi kazanarak   yüksek öğretimde okuma hakkı kazanabilirsiniz. 

 Güzel  sanatlar  liseleri  ve güzel sanatlar Devlet ve Vakıf üniversitelerinin tüm bölümlerine ,alanında uzman, ondokuz  yıllık  deneyimli  ve  Marmara  Üniversitesi  Güzel  sanatlar  fakültesinden  birincilikle  mezun   olmuş, bugüne  kadar  yüzlerce İç mimar, Endüstriyel  ürün  tasarımcısı, Moda tasarımcısı, Görsel  iletişim tasarımcısı, Grafik tasarımcısı  ve güzel sanatların diğer  alanlarına  öğrenciler yetiştirmiş  eğitmen ve  Mimar Sinan , Marmara  Üniversitesi güzel sanatlar fakültelerinden  mezun  yardımcı öğretmenlerle  yetenek sınavlarına hazırlık resim kursu  eğitimi verilerek güzel sanatlar fakültelerinin  yetenek sınav maratonuna öğrencilerimiz  hazırlanmaktadır.

Kurs saatleri ve günleri nedir? Kurslar kaç ay sürüyor?

Resim yetenek sınavlarına hazırlık kurslarımızı, haftada 4 gün olarak yapıyoruz. Kazanmak istediğiniz bölüme göre ayda 24 saat veya ayda 40 saatlik yoğun bir program uyguluyoruz.

Resim yetenek sınavlarına hazırlık kurslarımız 11 ay sürüyor ve 11 ay sonunda başarılı öğrencilerimize MEB onaylı sertifika veriyoruz.

İletişim

  • Nilüfer Şube
  • 0224 000 00 00
  • info@ankasanatevi.com
Choose Demos Submit a Ticket Purchase Theme

Pre-Built Demos Collection

Consultio comes with a beautiful collection of modern, easily importable, and highly customizable demo layouts. Any of which can be installed via one click.

Cryptocurrency
Business Construction
Business Coach
Consulting
Immigration
Finance 2
Corporate 1
Corporate 2
Corporate 3
Consulting
Business 1
Business 2
Business 3
IT Solution
Tax Consulting
Human Resource
Life Coach
Marketing
Insurance
Finance RTL
Marketing
Consulting
Consulting
X
Ara
Nilüfer
Yol Tarifi
Osmangazi
Yol Tarifi
Canlı Destek