Sulu Boya Kursu

Suluboya ile yepyeni bir dünyaya adım atmayı hayal edebiliyor musunuz? Otuz yıl boyunca kendini yalnızca resme adamış ve doğanın mistisizminden ilham alarak kendi stilini geliştirmiş bir ressamdan bu tekniğin sunduğu fırsatları siz de deneyimleyebilirsiniz.

Bu kursta ilk derslerde suluboya kullanmanın temelini atacaksınız, sonraki derslerde de bu tekniği geliştireceksiniz. Ardından, yapacağınız farklı egzersizler için gereken malzemeleri kısaca tanıyacak her birinin kullanım amacını öğreneceksiniz. Suluboyanın temel tekniklerinden olan, saydamlık seviyeleri, su kontrolü, gradyanlar ve boya doygunluğu gibi konuları kavrayacak, ayrıca ince ayrıntıları elde etmek için fırçayı daha kontrolle kullanmaya başlayacak, fırça vuruşlarındaki gereken ağırlığı ve hassasiyeti öğreneceksiniz.

Kursun sonunda, en beğendiğiniz uygulama ve teknikleri kullanarak örnek bir kompozisyon oluşturabileceksiniz.

Bu kursun projesi nedir ? Kimler için ? Nelere ihtiyacınız var ?

Bu kursta tamamlanan tüm alıştırmaları uygulayarak suluboya, akrilik ve diğer kaynakları kullanarak kendi özgün kompozisyonunu oluşturacaksınız.

Genel olarak suluboya ile nasıl resim yapılacağını öğrenmekle ilgilenen sanat meraklıları, tekniklerini geliştirmek isteyenler, yeni bir hobi, yapacak yeni bir şey arayanlar, bir suluboya malzemeleri seti edinmiş, ancak onunla resim yapmaya zaman veya cesaret bulamamış yeni başlayanlar

Bu kursu tamamlamak için herhangi bir ön bilgi gerekmez. Kurs için gerekli malzemeler: Bir suluboya eskiz defteri, kurşun kalem, kalemtıraş, silgi, sulu boyalar, farklı boyutlarda yuvarlak fırçalar (özellikle daha küçük ayrıntılar için ince bir fırça), su için cam kap ve bir palet.

İletişim

  • Nilüfer Şube
  • 0224 000 00 00
  • info@ankasanatevi.com
Choose Demos Submit a Ticket Purchase Theme

Pre-Built Demos Collection

Consultio comes with a beautiful collection of modern, easily importable, and highly customizable demo layouts. Any of which can be installed via one click.

Cryptocurrency
Business Construction
Business Coach
Consulting
Immigration
Finance 2
Corporate 1
Corporate 2
Corporate 3
Consulting
Business 1
Business 2
Business 3
IT Solution
Tax Consulting
Human Resource
Life Coach
Marketing
Insurance
Finance RTL
Marketing
Consulting
Consulting
X
Ara
Nilüfer
Yol Tarifi
Osmangazi
Yol Tarifi
Canlı Destek